Májový turnaj v Headisu přinesl skvělé výkony!

Májový turnaj v Headisu přinesl opravdu skvělé výkony, přivítali jsme také několik nováčků, kteří zvládli velké množství zápasů na jedničku a postarali se tak o výbornou úroveň a atmosféru!
Jako již tradičně jsme začali Amerikou, kterou ovládl Tablesleeper, když ve finále porazil Badnecka. Třetí místo obsadil stále se lepšící Mišák. Nepopulární bramborovou medaili získal veterán DJ Bohys, jehož výkony mají díky obrovské bojovnosti a nasazení v tréninku, stoupající kvalitu.

Čtyřhra byla opět vyrovnaná a konečném pořadí rozhodl až úplně poslední zápas!
Vítězství si odnesla dvojice Duckbetty a Pete. Druhou příčku brali DJ Bohys a Mišák, bronz Hillarius a Kouba, čtvrté místo Radim a Baldhead.
Některé výměny byly tentokrát opravdu neskutečné a turnaj ve čtyřhře se tak stává atraktivnějším i pro naše diváky a fanoušky.
Kategorie mužů měla velmi dramatický průběh a k vidění bylo nejedno překvapení.
K tomu největšímu měl velmi blízko nejstarší borec mezi hráči Baldhead. Ve čtvrtfinále prohrál po velké bitvě s Badneckem, který lehce situaci podcenil a starého bojovníka nechal dostat do hry, když v prvním setu promarnil sedm setbolů a ze stavu 10:3 dokázal prohrát 11:13. Ve druhém setě měl Baldhead dokonce matchball při skóre 11:10, nevyužil a třetí set už ovládl Badneck.
Vítězem se stal Duckbetty, který musel čelit velmi kvalitně hrajícím soupeřům. Již v semifinále proti Tablesleeperovi unikl “ hrobníkovi z lopaty a jen několik zázračných míčů jej posunulo do finále. Soupeřem mu byl náš velký talent Kouba. Svůj talent prokázal hned v prvním finálovém setu, když po neuveřitelné bitvě podlehl 15:17!
V souboji o třetí místo se prosadil Badneck proti Tablesleeperovi.
V kategorii žen jsme viděli dva nováčky, kteří rozhodně nezklamali.
Nejvyšší počet bodů za celkové vítězství získala opět Tableminnie, druhou příčku obsadila Evičinka a třetí místo patří Kačce Boháčkové.
Všem zúčastněným patří obrovské poděkování za nasazení a bojovnost, někteří jedinci odehráli za den až 17 zápasů, což je neuvěřitelné množství!