Naprostá bomba! Novým partnerem Headisu CZ+SK se stala společnost Watch de Luxe, prodávájící luxusní hodinky značek TAGHeuer, Breitling, Zenith, Omega, MIDO aj. Jako potvrzení nové spolupráce bylo přizvání našeho hráče Denise Kurka k reklamnímu focení společně se špičkovou českou tenistkou Kateřinou Siniakovou, vítězkou French Open a Wimbledonu ve čtyřhře. Jedná se o potvrzení zájmu našich partnerů o Headis a vzrůstající marketingový potenciál Headisu. Připojujeme oficiální fotografii a připravujeme další společnou prezentaci zřejmě již na Headis Masters Mainz 2020. Managment Headisu CZ+SK nikdy nespí ?

What a blast for Headis ?Growing marketing potential from Headis is showing first success ? Company Watch de Luxe, selling exclusive watches TAGHeuer, Breitling, Zenith, Omega, MIDO etc., invited to special photo shooting for new advertising campaign, one of the best Headis players in the world, slovak champion, third from European cup Brno 2018 Denis Kurek, together with big tennis star, winner of French open and Wimbledon doubles 2018, Kateřina Siniaková ??Hope we can present the new campaign already at Headis Master Mainz 2020 ?

Fyzioterapeut rozšiřuje realizační tým Headisu!

Headis CZ/SK rozšiřuje svoje řady! Vzhledem k neustále se zvyšujícím nárokům na hráče Headisu, je také potřeba profesionální péče o zdravotní stav reprezentantů a samozřejmě všech dalších hráčů, kteří absolvují náročné turnaje.
Jsme velmi rádi, že můžeme ve stále se zvětšující headisové rodině přivítat fyzioterepeuta Bc. Milana Šimčíka, který bude přítomen při všech velkých akcích Headisu a bude doprovázet reprezentaci na vrcholné turnaje.
Děkujeme Milanovi za ochotu pomoci Headisu a velmi si toho vážíme!

 

Headis v Židenicích – 15.9. 2018 Brno

Headis opět v plném nasazení. Exhibice u příležitosti fotbalového zápasu o mistra Židenic mezi týmy Slovan Brno a ČAFC Židenice. Své umění předvedla dvojnásobná juniorská mistryně světa Kateřina Boháčková, slovenský reprezentant Matej Nosek a Arndt Meissner, hráč světového formátu z Německa, který je v Brně na studijním pobytu a šéftrenér reprezentací ČR a SK Luďek Boháček. Poděkování patří předsedovi Slovanu Brno Mirkovi Šárkovi za pozvání a možnost prezentovat Headis .

Športujúce mesto Bratislava – 23.9. 2018

Headis se opět účastnil skvělé akce – Športujúce mesto v Bratislavě. Slovenští kolegové pod vedením Martin Dovičák , ve spolupráci se šéftrenérem reprezentací Luďou Boháčkem a naší jedničkou Pavlem Stejskalem předvedli návštěvníkům Headis a získali několik dalších talentů, kteří se na Slovensku zapojí do tréninku. Děkujeme slovenským kolegům za perfektně zvládnutou akci a výbornou propagaci.

Dětský den se Zbrojovkou a fotbalové utkání hvězd

Headis měl tu čest podílet se na velmi povedeném sportovním dni na městském stadionu v Brně na Srbské, kde se z fotbalouvou kariérou loučil Luboš Kalouda.

Neuvěřitelné množství fotbalových hvězd minulosti i současnosti se přišlo s Lubošem rozloučit a naše headisové hvězdy měly příležitost velkému množství návštěvníků ukázat také něco ze svého umění.

Headis v Aqualandu – 7.7.2018

Headis v Aqualandu předvedl návštěvníkům možnost, jak využít v letních měsících pingpongové stoly na koupalištích. Vynikající výkon předvedl Luboš Kalouda a vůbec nemusí litovat konce fotbalové kariéry, protože se zdá, že ta headisová bude ještě úspěšnější. Několikanásobný mistr světa ve freestyle footbagu Honza Weber se také nenechal zahanbit a dokázal, že hlavičkování mu také není cizí.

Den náborů Kraví hora 8.9.2018 Brno

Každoroční Den náborů, pořádaný Českou unií sportu, se nemohl obejít bez účasti Headisu.

Více jak 60 sportovních klubů opět lákalo do svých řad nováčky a jsme rádi, že i nám se podařilo získat další talenty.

A že není k zahození to s Headisem zkusit dokázala Veronika Vávrová, kterou Headis zaujal na stejné akci právě před rokem a díky své pracovitosti se dokázala probojovat až k titulu juniorské mistryně světa v letošním roce na šampionátu v Kaiserslauternu!

Na dvou stolech, které absolutně zájmu o Headis nedostačovaly, se vystřídaly stovky zájemců a tak můžeme sobotní den považovat zase za velmi úspěšný.

Kroužkobraní Avion shopping park Brno 8.9.-9.9.2018

Headis se zúčastnil krásné akce v Brně, kde společnost Kroužky ve spolupráci s obchodním centrem Avion shopping park Brno, pořádala tradiční představení zájmových kroužků pro děti a mládež.
Díky navázaní spolupráce s Lubošem Kaloudou a našemu úspěšnému vstoupení při jeho rozloučení s fotbalovou kariérou na stadionu Zbrojovky Brno, jsme obdrželi pozvání ukázat headisové umění zájemcům o sport a získali jsme tak možnost přilákat do našich řad nové talenty.
Prezentovat Headis ve společnosti takových hvězd jako například Karla Haniky, Ondry Ježka, Honzy Webera, Ilony Csákové a mnoha dalších osobností, bylo velmi příjemné a jsme rádi, že Headis návštěvníky velmi zaujal.

Nový Headis e-shop na Slovensku!

Headis CZ uzavřel dohodu s naším slovenským headisovým šéfem Martinem Dovičákem o rozběhnutí e-shopu na Slovensku. Od měsíce září budou moci slovenští zájemci o hraní Headisu nakupovat přímo na Slovensku.

Otevření nového multifunkčního hřiště v Ledničkách

Headis tým se zúčastnil velmi příjemné akce, otevření nového multifunkčního hřiště v Ledničkách. Skvělí a pohostinní lidé, krásné prostředí hned vedle řeky Svratky a nedaleko Vírské přehrady, to vše vytvořilo vynikající atmosféru a i přes úmorné vedro se všichni výborně bavili. Děkujeme ještě jednou vedení města Vír, Občanskému sdružení “ přátelé Víru“ a Zdeňkovi Šudomovi za pozvání a podporu Headisu! Headis měl tu čest v krátké době již podruhé předvést své umění na stejné akci s absolutní megastar Honzou Weberem, který zařadil žonglování s headisovým balónkem do svým kurzů žonglování. Těšíme se na další spolupráci a rovněž děkujeme za podporu, které se nám od Honzy dostává!