Muži

PosTýmBody
1200
2160
3120

Ženy

PosTýmBody
1200
2160
3120

Vítězem kategorie mužů se stal hráč DuckBetty, v kategorii žen vyhrála Lenka!

Na mistrovství Evropy, které se bude konat 28.5. v Kostnici se kvalifikoval mistr ČR DuckBetty a bronzový Tablesleeper. Stříbrný Headkiller svoji nominaci přenechal třetímu z důvodu časové kolize a nemožnosti se akce účastnit.

Diváci mohli také vidět exhibiční čtyřhry Německo – Česká republika, když za Německo nastoupil vynálezce Headisu Rene Wegner a člen managmentu Headis Felix Nauert, jedni z nejlepších hráčů Headisu na světě a proti nim se postavil do souboje obrů s Goliáši, pár nejstarších účastníků mistrovství republiky předseda Headis CZ Aleš Karásek- Baldhead a Luda Boháček – DJ Bohys, kteří součtem let rovných 100, vytvořili také světový rekord v oficiálním turnaji.

Ve druhém zápase stanuli proti německým gigantům zlatý a bronzový z mistrovství ČR Duckbetty a Tablesleeper. Zápasy skončily v obou případech vítězstvím hostů, ale diváci si to určitě užili, zvláště díky exhibičním kouskům headisových fenoménů. Zápasy v průběhu dne ukázaly vzrůstající kvalitu našich hráčů.
K vidění byly fantastické zápasy a vyrovnané bitvy, zvláště finálový duel mezi Duckbetty a Headkiller 2-1, snesl i podle vyjádření borců z Kaiserslauternu ta nejpřísnější měřítka.
Velmi kvalitní a vyrovnané souboje byly v kategorii žen, kde Tableminnie potvrdila roli favoritky ve finále proti Lence. Vyrovnaný zápas o třetí místo předvedly Wildduck a Blackhair, které vítězství proklouzlo těsně mezi prsty a po prohře 1-2 brala nepopulární bramborovou medaili.

 V následujících týdnech a měsících čeká Headis CZ velké množství akcí.

21.5. Májový turnaj Šlapanice tenisová hala Roci

26.5.-29.5. Mistrovství Evropy v německé Kostnici

13.6. Turnaj v Headisu pro členy Hospodářské Komory Brno v hotelu Barceló

25.6. Slunovratový turnaj Šlapanice tenisová hala Roci

16.7.-19.7. Mistrovství světa v Kaiserslauternu

srpen ( bude upřesněno ) – beach summer challenge Šlapanice tenisová hala Roci

  • Aleš Karásek – předseda Headis CZ
  • Jaroslav Zukal – místopředseda Headis CZ

Facebook komentáře

příspěvků