Reprezentace České republiky bude na druhém Mistrovství Evropy!

Reprezentace České republiky v Headisu, odjiždí ve čtvrtek 26.5.2016 na druhé Mistrovství Evropy, které se bude konat opět v Německé Kostnici v sobotu 28.5.2016. Letošní ME bude mít pikatní nádech, vzhledem k účasti dvou nejlepších hráčů Dominikánské republiky. Bude se tedy jednat o Mistrovství Evropy open.

Jeden z největších fanoušků Headisu na světě je totiž ministrem sportu v Dominikánské republice, kde se díky němu těší Headis velké státní podpoře a požádal vedení Headis, zda by se nemohli zástupci této země účastnit této velké události. Pro všechny zúčastněné to znamená velké obohacení a tak se těšíme na souboje s jejich hráči.
Českou republiku bude reprezentovat první oficiální mistr republiky Duckbetty ( Pavel Stejskal ) a třetí z mistrovství republiky Tablesleeper ( Aleš Tichý ) . Právo účastnit se ME získal stříbrný Headkiller ( Luďa Migdau ), ale z důvodu časové kolize, přenechal své místi bronzovému z MČR. Do Kostnice dále cestuje Badneck ( Jaroslav Zukal ), místopředseda Headis CZ, šéftrenér mužů a náhrdník, DJ Bohys ( Luďa Boháček ), ředitel PR a marketingu Headis CZ a Baldhead ( Aleš Karásek ) , předseda Headis CZ a generální manažer reprezentace.
Stejně jako v první ročníku Tipico Mistrovství Evropy v Headisu se budou účastnit země, které mají oficiální licenci k provozování Headisu, Švýcarsko, Belgie a Německo.
Více informací na oficiálním webu ME – www.headis-ec.com
Livestream ze všech zápasů můžete sledovat na Sportdeutschland.tv. Přesný čas a odkaz umístíme zde na webu a na naší Facebook stránce.
– Tým Headis.cz

Facebook komentáře

příspěvků