Vedení Headis CZ by rádo vyjádřilo obrovské poděkování!

Poděkování patří všem hráčům a hráčkám, protože bez jejich zájmu o Headis by nebylo možné mistrovství realizovat! Je potřeba si uvědomit, že stranou pozornosti nesmí zůstat ani ti, kteří neuspěli, protože jen jejich účast znamená úspěch druhých, bez poražených byl nebylo vítězů! Děkujeme ještě jednou za výbornou atmosféru, fair-play a úžasnou bojovnost.
Další velké poděkování směřuje do Německa našim přátelům Renemu Wegnerovi a Felixi Nauertovi, kteří přijeli z 800 km vzdáleného Kaiserslauternu, aby mohli svoji přítomností mistrovství ČR podpořit a také mohli předvést exhibiční kousky a zápasy!

Petr Holík! Co více dodat k této moderátorské legendě, která za svůj devítihodinový výkon zasluhuje absolutorium a která dodala mistrovství úplně jiný rozměr! Děkujeme Peťo!
Nemenší dík patří nenápadným pomocníkům, ať to byla technická podpora, zajištění občerstvení a různé pro oko diváka neviditelné, ale velmi potřebné věcičky. Děkujeme Petře Magnussonové, Soni Karáskové, Evě Magnussonové ( té také za svolení použití její fotografie na propagační materiály ), Lence Blahákové.
Samozřejmě nesmíme zapomenout na všechny grafiky, webmastery, IT spolupracovníky, kteří vytvářeli prezentace, fotografie, propagační materiály a vše s tím spojené – David Sedláček, Michal Kerndl ( HEX Webdesign ), firmy BM Point, Avetech,Foto Coufal.
Strašně obrovské poděkování od Headis CZ směřuje také k médiím!! Jejich propagace našeho sportu byla opravdu skvělá a snad se můžeme těšit jejich pozornosti i v budoucnu.
TV Nova, Idnes, Deník , ČR1 radiožurnál, BTV, Hitrádio MAGIC Brno, Kiss.
Obrovský dík patří našim věrným fanouškům!! Někteří z nich sledovali klání dlouhé hodiny a pomohli tak k vytvoření krásné atmosféry!
Nakonec nesmíme zapomenout na všechny partnery a sponzory Headisu, bez kterých by nebylo absolutně možné na takové úrovni Headis prezentovat!

Generální partner Headisu společnost LERAM zaslouží největší poděkování!

Společnost QUICK nám poskytl úžasný prostor pro konání tiskové konference a výborné jídlo!

 
Leram S.r.o.
UniCab
 
Velký dík patří společnostem Vaření hravě, Sportovní trofeje, DKP Building, Abolit, Stěhovák, Flymedia, Perfect Salon, Autodoprava Kočí, AVLED, Avelange poster, Základní škola Šlapanice, Hospodářská komora Brno a společnosti Valosun za produkt Biopron Sport pro naše hráče.
Pokud jsme na někoho zapomněli nezlobte se, stačí napsat nebo zavolat a doplníme, v té hektice se chybička občas vloudí.
Headis forever!!

Facebook komentáře

příspěvků