Narozeninový turnaj Headis CZ/SK

První turnaj nové sezóny 2017 Headis CZ se konal jako již tradičně v krásném prostředí Kulturního domu v Bedřichovicích. Na čtyřech hracích stolech byly k vidění fantastické zápasy a necelá třicítka hráček a hráčů , předváděla početnému zástupu diváků, skvělá představení.
 
Kategorii žen ovládla naše nejlepší headisová válečnice Tableminnie, před Lenkou, Duckcommanderem, Blackhair a Evičinkou. Je potřeba znovu před výkony žen smeknout a poděkovat jim za nasazení a bojovnost. Tři dvojnásobné matky ve startovním poli , si to opravdu zaslouží!
 
Kategorie mužů překonala všechna očekávání! Již zápasy ve skupinách dávaly tušit, že bude k vidění asi nejlepší Headis v ČR, za celou dobu existence. Tradičně se zařadily do turnaje i ženy , opět se neztratily a dokázaly vybojovat nejedno vítězství. To ovšem nesnižuje výkony mužů, protože naše holky nejsou žádná ořezávátka. K celkově vysoké úrovni přispěla výrazným způsobem účast 5 slovenských borců, kteří vážili dlouhou cestu z Bratislavy a dokázali, že při vysokém tréninkovém tempu, je možné hrát ten nejlepší Headis během pár měsíců.
 
V osmifinále byl na pokraji vyřazení bronzový medailista z ME 2016 Duckbetty, ale odvrátil 5 matchballů, získal tak druhou sadu v poměru 17:15, vyrovnal na 1:1 a ve třetím setu zvítězil 11:9. Baldhead stál před svým životním úspěchem, bohužel zklamal v koncovce a tak se mohl radovat favorit. Zápasy play-off byly od prvního do posledního neskutečně dramatické, prakticky všechny se odehrály na tři sety a hráči ze sebe museli dostat poslední zbytky fyzických sil. Vítězem turnaje se stal Tablesleeper.
 
V napínavé finálové bitvě zdolal Badnecka, kterého zastihl turnaj ve skvělé formě, což prokázal jak ve čtvrtfinále proti slovenskému zástupci Žabovi, tak v semifinále proti Duckbettymu. Bronzovou příčku obsadil v současné době nejlepší slovenský hráč Nosso, když udolal mistra republiky Duckbettyho. Jednoznačně můžeme konstatovat, že úroveň zápasů byla nejlepší od vzniku Headisu v ČR a na Slovensko. Pravidelný trénink se začíná projevovat a kvalita hráčů se začíná posouvat stále více dopředu.
 
Jak jsme již zmínili, slovenští hráči při svém prvním ostrém startu prokázali svoji kvalitu, tři z nich bojovali ve čtvrtfinále, Žaba , Denis a Nosso, ani ostatní Fatboi a Kara se neztratili a byli velmi těžkými soupeři pro naše borce. Historicky první turnaj v soutěži – kámen, nůžky, papír, pro sebe rozhodl po dramatickém průběhu Baldhead. Ve finále zvítězil 2:1 nad Fatboy. Třetí příčku obsadil Denis, na kterého nestačil Miroslav Hillarius Hloušek. Takzvaný double získal Baldhead, který zvítězil v Murach challenge, což je nejvíce zkažených podání v průběhu turnaje 😀 Vynikajícího výkonu v Murach challenge dosáhl finalista Badneck, absolvoval celý den bez zkaženého servisu jako jediný! Závěrem je potřeba poděkovat všem našim věrným fanouškům, kterých se vystřídalo v průběhu několik desítek, děkujeme za přízeň a podporu, bez které by to nebylo ono! Mezi ty nejvěrnější patří Jolana Žaludová, Lenka Konečná, Zbyněk Stoklasa, Jiřina Stoklasová, Radim Burian, Ivana Ragasová, David Sedláček se svojí dceruškou, Barbora Nosilová, Josef Kittel, Pavel Hermann a mnoho dalších. Dále míří poděkování dodavtelům skvělých řízků a sendvičů Quick, výborné služby nám poskytl Headisový taxikář a asistenka Soňa Karásková, velkou oporou se stal nový technický vedoucí Headisu David Vedra, kvalitní pivo servíroval Michal Míča z nově otevřené hospody a nesmíme zapomenout na naše partnery Leram, Vaření hravě, Hospodářská komora Brno, AMK Consulting, Stillus , Sportovní trofeje a mnoho dalších, všechny najdete na webu www.headis.cz.
 
Také se sluší poděkovat za odvedenou práci fotografovi Petr Coufal a nově Liboru Prokopovi, na jehož první televizní reportáž se velmi těšíme. Zvláštní poděkování patří také paní starostce, která přišla navštívit a povzbudit účastníky turnaje Michaela Trněná. Ještě jednou díky všem účastníkům, byli jste všichni skvělí a jsme rádi, že svým přístup a výkony, posunujete každým turnajem Headis do jiného levelu!

Facebook komentáře

příspěvků