Vánoční turnaj 2016

Vánoční turnaj, poslední v letošní sezóně, překonal očekávání nejen co se týče účasti, ale také hlavně úrovně zápasů.
 
Přivítali jsme také mnoho nových hráčů a dalšího udatného bojovníka ze Slovenska Juraje Zabuliaka Žabku, který předvedl vynikající bojovný výkon a probojoval se mezi posledních 8. Stejně tak Jirka Kadlčík, který přivedl početnou skupinu prostějovských borců. Martin Fryšák i Martin Pospíšil se vůbec neztratili a na to, že za sebou mají pouze 4 tréninky, se s turnajem poprali se ctí.
Turnaj žen ovládla Martina Ambrožová a na svůj velmi kvalitní výkon navázala i ve smíšeném turnaji mužů a žen, kde se probojovala až mezi posledních 5!
 
Velké překvapení nám připravila Kačka Chudobová, která se na nás přijela podívat ze svého současného působiště v Oxfordu ! Pouza na ní nebyla prakticky vůbec vidět a odehrála skvělý turnaj, stejně jako všechny dámské účastnice turnaje Lenka Hlavoňová, Kateřina Boháčková a Michala Vymazalová. Našim hráčkám patří obrovská poklona, protože kromě vlastního turnaje žen hrají i smíšený turnaj a celkový počet zápasů je opravdu velká nálož!
 
Vítězem turnaje se poprvé v historii stal náš největší talent Jakub Hájek z Brna. Tento patnáctiletý hráč roste den ode dne a je velkým příslibem do budoucna. Ve finále udolal Duckbettyho ( Pavel Stejskal ).
 
Nadšeným a kvalitním výkonem se prezentoval Vilda Zrza, nejmladší hráč turnaje. V zápase ve skupině jen těsně podlehl 1:2 na sety bronzovému z ME Duckbettymu!
 
Vrcholem turnaje byl souboj Tablesleepera ( Aleš Tichý ) a Duckbettyho, kde byl k vidění Headis té nejvyšší možné úrovně.
Rok 2016 byl pro Headis CZ opravdu rokem skvělým! Bronzová medaile Pavla Stejskala na ME v Kostnici a juniorský titul pro Kateřinu Boháčkovou na MS v Kaiserslauternu, byly neuvěřitelné úspěchy, kterých náš mladý sport dosáhl. Tyto úspěchy ovšem patří zcela všem, kteří se podílí na rozvoji a propagaci Headisu, všem hráčům, protože bez poražených by nebylo vítězů, sponzorům, fanouškům a také nepřejícím, protože ti nás motivují možná nejvíce.
 
Sladkou tečkou roku 2016 a je potřeba říci zaslouženou, je fantastický úspěch Martiny Ambrožové ( Tableminnie ), která obdržela od pořadatelů MASTERS 2017 divokou kartu a 28.1.2017 bude v německém Karlsruhe bojovat o nejprestižnější titul sezóny s nejlepšími hráčkami světa!
 
Rok 2017 bude pro Headis znamenat další obrovský skok vpřed, veškeré informace naleznete na www.headis.cz a www.headis.com.

Facebook komentáře

příspěvků