Velikonoční turnaj 2017 Šlapanice

Druhý turnaj sezóny 2017 Headis CZ/SK se konal jako již tradičně ve Šlapanicích v tenisové hale ROCI.
 
Přivítali jsme opět nováčky, kteří se svými výkony absolutně neztratili. Opět dorazili naši slovenští přátelé, jejichž hra začíná být opravdu na velmi vysoké úrovni, což potvrdil Matej Nosek alias Nosso. Stal se vítězem turnaje!
 
Ve finále smíšeného turnaje porazil fenomenálně hrající Martina Ambrožová- Tableminnie , hráčku TOP 10 světa. Dokázala se vypořádat se všemi favority a i přes velkou únavu, vzhledem k počtu odehraných zápasů , zvítězila v turnaji žen , byla ve finále zcela vyrovnaným soupeřem. Třetí místo bral Jaroslav Zukal – Badneck, když zdolal svého tréninkového partnera, mistra republiky a bronzového medailistu z posledního Mistrovství Evropy Duckbettyho- Pavel Stejskal.
 
Jako vždy musíme vyzdvihnout výkony žen. Odehrát turnaj žen a pak ještě smíšený, zasluhuje opravdu poklonu a obdiv! 8-10 zápasů v průběhu odpoledne, což představuje více jak dvacet setů, je neskutečná nálož a kdo nevyzkoušel, tak nepochopí! Lenka Lazarová Hlavoňová, Michala Vymazalová, Eva Magnussonová a Tableminnie, díky moc a klobouk dolů! Všem hráčům a fanouškům děkujeme za účast, skvělé výkony, výbornou atmosféru, Nela Hrstková, díky za občerstvení a prostory, Jiří Grulich díky za fotodokumentaci , partnerům za podporu a těšíme se na další povedené akce!

Facebook komentáře

příspěvků