Headis čekají v nejbližší době dvě obrovské akce

Headis čekají v nejbližší době dvě obrovské akce a několik dalších exhibičních vystoupení ve školách, sportovních klubech apod.
2.6. se budeme účastnit ojedinělé akce v Brně na Srbské, kde jsme přijali pozvání od Luboše Kaloudy a Headis tak bude jednou z největších atrakcí sportovního dne. Návštěvníci si budou moci Headis vyzkoušet s našimi předními hráči, stejně jako účastníci fotbalového turnaje a vrcholem pak bude přátelské utkání výběru Luboš Kaloudy, ve kterém budou mimo jiné startovat bývalé hvězdy jako Ujfaluši, Řepka, Bony Wilfried, Darida atd., proti týmu Headis CZ!
 
Poslední víkend v červnu bude patřit Mistrovství světa v Headisu v Kaisersaluternu, kam bude zajíždět velmi početná výprava reprezentantů ČR a Slovenska a kde se pokusíme o malý headisový zázrak a splnit cíl, přivézt medaili. Jedno želízko v ohni máme určitě. Nováček v našem týmu, teprve čtrnáctiletá Veronika Vávrová z Brna, bude startovat v kategorii juniorek a není bez šancí.
Jeden z výjezdů v následujících měsících bude také do Košic, kde jsme přijali pozvání od Technické univerzity, která se stala druhým oficiálním partnerem Headisu na Slovensku a v krátkém čase zaznamenala obrovský zájem o náš sport.
 
     Luděk Boháček
     generální manažer a šéftrenér reprezentací Headis ČR a Headis SK
 

Facebook komentáře

příspěvků