Poslední turnaj před MS v Kaiserslauternu posunul herní kvalitu opět výše!
Velkou zásluhu na tom měli nováčci, kterých jsme uvítali rovných 7!

V kategorii mužů se představili Roži – Jakub Rožnai, Bláža – Honza Blažek, Hologram – Martin Berka, Suši – Radek Suchánek, Karlos – Karel Šebesta a v kategorii žen Duck commander – Kačka Boháčková. Do čtyřhry nastoupil také Radim Burian.

Jejich výkony byly obrovským překvapením a všichni přispěli k vysoké úrovni turnaje.
Velký talent opět prokázal Jarek Řehák ml., který i bez pravidelného tréninku potrápil nejednoho ze soupeřů a svoji formu potvrdil vítězstvím v turnaji
čtyřher!

Jako vždy začal turnaj Amerikou, kterou ovládl Tablesleeper, jeho finálovým soupeřem byl stále se lepšící Radim.
Specialista na Ameriku DJ Bohys v souboji o bronz uspěl proti jednomu z nováčků Blážovi.

Kategorii žen dominoval hráčka číslo 1 žebříčku Tableminnie před Lenkou, Kathrin, Duck commander a Evičinkou.

Turnaj mužů ukázal, že na Headis není nikdy pozdě. Nováček Karlos po necelých dvou měsících tréninku zle zatápěl všem favoritům a v konečném účtování obsadil čtvrtou příčku!!
Jsme rádi, že tradičním favoritům vyrostla zdatná konkurence, Headis to posune zcela určitě dopředu.
Vítězem turnaje se stal Tablesleeper, když ve finále po obrovském boji porazil bronzového z mistrovství Evropy Duckbettyho.
Badneck skončil třetí a opět mu těsně unikla finálová účast.

Turnaj ve čtyřhře se hrál podle nového modelu. Byl sestaven žebříček podle výsledků z turnajů jednotlivců a hráč na posledním místě měl právo si vybrat spoluhráče.
Jedna dvojice byla vybrána dopředu, dva nejstarší hráči Headisu v ČR DJ Bohys a Baldhead ( celkem 100 let ) si chtěli dokázat, že nepatří do starého železa. Prohra s nejmladší dvojicí turnaje Kouba – Duck commander 1:2 na sety jim zabránila v postupu do semifinále.

První místo vybojovala dvojice Jarys ( Jarek Řehák ml. ) – Duckbetty, soupeřem jim byla ve finále dvojice Mišák – Hologram.
Bronzová pozice patřila deblu nováčků Karlos – Bláža , kterým po tuhém boji podlehla 1:2 na sety dvojice Duck commander-Kouba.
Všem účastníkům turnaje, stejně jako divákům, fotografovi, rozhodčím, obsluze ( Kačka Chudobová – Wildduck ), která zvládla se starat jak o všechny přítomné co se týče občerstvení, tak odehrát turnaj ve čtyřhře, majitelům haly , patří obrovské poděkování za vynikající výkony, výbornou atmosféru, prostě za celkovou úroveň!

 
Leram S.r.o.
UniCab
 

Tým Headis.cz

Facebook komentáře

příspěvků