Mistrovství ČR 11.11.2017 – Brno

Druhé mistrovství České republiky v Headisu, které se konalo 11.11.2017 v rámci veletrhu Sport – Life na brněnském výstavišti, opět ovládli moravští hráči.

Díky skvělému přístupu vedení veletrhů, zvláště pak panu Videczkému, získal Headis krásný, velký prostor, kde mohli návštěvníci po tři dny konání akce Headis vyzkoušet a v sobotu navíc sledovat boje o tituly nejlepších hráčů ČR. Celé tři dny byly mimořádně vydařené, čtyři hrací stoly byly prakticky nonstop obsazené, prodalo se opět mnoho balónků a tak jsme velmi potěšeni zájmem o náš akční sport, který si neustále vylepšuje renomé, získává další hráče a fanoušky.

Samotné mistrovství přineslo opět vynikající souboje, letos okořeněné historicky prvními boji o tituly ve čtyřhrách. Zápasy ve čtyřhrách mají své kouzlo, přinášejí velmi vyrovnané boje, o to jsou tyto kategorie zajímavější.

Smíšenou čtyřhru zvládla nejlépe dvojice Martina ( Tableminnie ) Ambrožová a junior Jarek ( Jarys ) Řehák. Ve velmi těsném zápase se prosadili proti Barboře Boháčkové a Jarkovi ( Badneck ) Zukalovi. Třetí příčku obsadil pár Kateřina Boháčková a DJ Bohys Luďa Boháček ( otec s dcerou, pak že to nemůže ve sportu fungovat! ).

Dámská čtyřhra přinesla úspěch sestrám Boháčkovým, když ve velmi vyrovnaném utkání porazily Headisové stálice Lenku Lazarovou a Míšu Vymyzalovou. Bronz brala nejmladší účastnice mistrovství Verunka Vávrová, kterou doplnila Martina Ambrožová, aby předávala své zkušenosti naší nejmladší hráčce.

Čtyřhra mužů měla od počátku jasného favorita, který svoji roli také potvrdil, ale nedostal vítězství zadarmo. Ve finálovém klání musel Pavel Stejskal a nadějný junior Jakub ( Kouba ) Hájek, velmi tvrdě bojovat o zlato, proti seniorské dvojici Luďa ( DJ Bohys ) Boháček ( šéftrenér reprezentací ČR a SK) a Aleš ( Baldhead ) Karásek ( předseda Headis CZ/SK ). Mistrovské tituly obhájili lonští vítězové.

V ženách se prosadila Tableminnie a získala tak svůje druhé zlato, stejně jako Duckbetty v kategorii mužů. Stříbro vybojovala Lenka Lazarová, která svoji trpělivou hrou bez minima chyb, udolala dvojnásobnou juniorskou mistryni světa Kateřinu ( Duckcommander ) Boháčkovou.

Mužské finále nabídlo divákům opravdu skvělou podívanou a Pavel Stejskal musel vytáhnout všechny zbraně, aby zvítězil nad velkým talentem, ještě juniorem Jakubem Hájkem 11:9 ve třetím setu. Třetí příčka patří zcela zaslouženě, účastníkovi letošního Mistrovství Evropy Badneckovi. Jara Zukal potvrdil svoje velké zlepšení, také díky tréninkové morálce a v souboji o cenný kov, zdolal svého trenéra DJ Bohyse. Závěrem opět poděkování našemu moderátorovi! Petr Holík byl opět skvělý a 6 hodin nonstop uváděl celé mistrovství.

DJ Ori doprovázel hudebně všechny zápasy a postaral se o vynikající atmosféru, poděkování i jemu. Techniku zajistila firma E.T.Production a tak jsme mohli hudební doprovod doplnit i světenými a mlhovými efekty, díky Michal Brunclík a Radek Ivičič. Cheerleaders Brno Tigers byly také výborné, poděkování míří i k nim.

Nesmíme zapomenout na partnery, Racio, Quick, Leram, AMK Consulting, Sportovní trofeje, AC Marketing, Vaření hravě, DKP Building, Abolit. Zvláštní poděkování směřuje na Město Šlapanice, ZŠ Šlapanice ( ředitel Pavel Vyhňák ), bez jejichž podpory a přístupu by to bylo vše mnohem složitější.

Samožřejmě nesmí chybět poděkování fotoreportérům Jirkovi Grulichovi, Petrovi Coufalovi, video produkci Liborovi Prokopovi a Sabirovi Agalarovi ( videa budou brzy dostupná na you tube a máte se na co těšit! ). Pokud jsme na někoho zapomněli, tak se přihlaste, rádi doplníme, nějak je toho moc a čekají nás v příštím roce velké věci! Na fanoušky jsme zapomněli!! Děkujeme za podporu, fandění a návštěvu na veletrhu, bez vás by to vůbec nešlo!!! Jednotlivě to vyjmenovat asi nedokážeme, v průběhu mistrovství se vás tam vystřídalo opravdu hodně!

Výsledky:

   1. Duckbetty

   2. Kouba
   3. Badneck
   4. DJ Bohys
  Kategorie ženy :
    1.Tableminnie
    2.Lenka
    3. Duckcommander
    4. Be
Kategorie čtyřhra ženy :
    1. Duckcommander – Be
    2. Lenka – Blackhair
    3. Tableminnie – Verča
Kategorie čtyřhra muži :
     1. Duckbetty – Kouba
     2. Dj Bohys – Baldhead
     3. Badneck – Hothead
     4. Šakal – Radim
 Kategorie smíšená čtyřhra:
     1. Tableminnie – Jarys
     2. Be – Badneck
     3. Duckcommander – DJ Bohys

 

Facebook komentáře

příspěvků