Headis UV light tournament

Poslední turnaj v Headisu, který se jako již tradičně odehrál v Tenisové hale ROCI ve Šlapanicích, ukázal, že pravidelný trénink přináší ovoce hráčům, kteří přípravu nepodceňují.
 
Vítězství v turnaji žen patřilo jedničce na žebříčku Headis CZ Tableminnie ( Martina Ambrožová ), druhé místo brala Lenka Hlavoňová a bronzovou příčku vybojovala Blackhair ( Michaela Vymazalová ). Kategorie mužů byla velmi dramatická až do posledního míče. Již ve skupinách byly k vidění kvalitní zápasy a hráči si nedarovali ani bod. Historického úspěchu dosáhl Badneck ( Jara Zukal ), když ve finále porazil Duckbettyho 2:0 na sety. Třetí místo obsadil náš mladý Kouba ( Jakub Hájek ) z Brna.
 
Za zmínku stojí výkony Tableminnie v turnaji mužů ( ženy nastupují i do turnaje mužů, aby odehrály co největší počet těžkých zápasů ), kdy potvrdila svoji neuvěřitelnou výkonnost a probojovala se až do semifinále ( ve skupině vyhrála všechny svoje zápasy ) a konečném pořadí smíšeného turnaje skončila třetí! Úroveň hry nejlepší hráčky ČR v Headisu si pochvalovali také naši němečtí přátelé, zakladatel Headisu Headi Potter ( René Wegner ) a jeden z nejlepších hráčů světa Headonis ( Thomas Mika ), kteří strávili několik dní u nás ve Šlapanicích. Jejich návštěva měla několik důvodů, tím hlavním byl oficiální start Headisu na Slovensku, které se stalo další headisovou zemí. Exhibice na Univerzitě Komenského v Bratislavě za účasti našich nejlepších hráčů, zakladatele Headisu a dalších, vzbudila obrovský ohlas a tak můžeme směle konstatovat, že čekáme v nejbližší době další růst konkurence.
 
Velkým úspěchem, ostatně jako každý rok, skončil také veletrh Sport – life, kde byla expozice Headisu od otvírací hodiny až do závěru, beznadějně obsazená.
 
Dalším nováčkem na headisové mapě je Holandsko a od 17.12. to bude také USA. Headis bude prezentován na největší sportovní show v Las Vegas v přímém televizním vysílání ESPN sports!
 
Na rok 2017 je nachystáno mnoho dalších přelomových novinek v Headisu, pro nejnovější informace doporučujeme navštívit webové stránky www.headis.cz.

Facebook komentáře

příspěvků