Bratislava Cup II. 14.10.2017

Druhý turnaj sezóny 2017 na Slovensku. Headis CZ/SK, uspořádal druhý turnaj v Bratislavě a výkony všech hráčů byly opět skvělé!

Přivítali jsme opět nováčky, kteří absolvovali svůj první turnaj a vůbec si nevedli špatně.

Kategorii žen ovládla dvojnásobná juniorská mistryně světa Duckcommander – Kateřina BoháčkováBoháčková, když ve finále porazila v sobotu výborně hrající Lenku Lenka Lazarová. Barbora Boháčková dokázala hned na svém prvním turnaji vybojovat bronzovou příčku. Přehrála Blackhair – Michala Vymazalová, která i přes půlroční výpadek předvedla vynikající hru.

V kategori mužů jsme byli svědky opravdu fantastických zápasů a favorité tentokráte uspěli bez nejmenšího zaváhání. Vítězství zůstalo na domácí půdě, Dendíík – Denis Kurek potvrdil svoje kvality a současnou formu. Ve finále mu ovšem byl velmi vyrovnaným soupeřem Duckbetty – Pavel Stejskal a i přes měsíční výpadek v tréninku, způsobeným zraněním lýtka, donutil slovenského borce, dostat ze sebe maximum. Třetí příčku vybojoval Kouba – Jakub Hájek .

Náš neustále se lepšící junior zvítězil nad Juraj Zabuliak Žabka, dalším slovenským borcem. Poděkování patří všem zúčastněným za výkony, tradiční fair play, slovenské partě za pomoc z organizací, poskytnutí prostor a těšíme se na další boje! Děkujeme vedoucímu sportovní katedry Martin Dovičák za spolupráci a také za předvedenou hru! Peter Sás, Miky Ševec, DJ Bohy, paní DJ Bohysová, Sámo, a všem ostatním na které jsme zapomněli, díky za účast a pomoc.

Málem bychom zapomněli na poděkování našim cateringovým děvčatům, řízky, káva, perníčky a všechny ostatní pochutiny, byly jako vždy úžasné!

 

Výsledky:

Kategorie muži :
   1. Dendíík
   2. Duckbetty
   3. Kouba
   4. Žaba
Ženy:
    1. Duckcommander
     2. Lenka
     3. Be
     4. Blackhair

Facebook komentáře

příspěvků